SLUŽBA PRO ŠKOLY

bitmapa

Jste školka, škola či vzdělávací instituce? Potřebujete nakupovat výtvarný materiál a pracujete s určitým rozpočtem? Jste na správném místě.

V rámci našeho dlouholetého působení na trhu se specializujeme na velkoobchodní dodávky výtvarných potřeb a dalšího školního materiálu do vzdělávacích institucí. Jsme spolehlivým dodavatel školního, výtvarného a kreativního materiálu. Na našem e-shopu najdete vše potřebné, největší nabídkou však disponujeme přímo v naší kamenné prodejně, kde se o vás postará profesionální obsluha. 

Bezplatná registrace zde . Zaškrtněte velkoobchodní odběratel - školy, školky, ... a vyplňte požadované údaje. Do 24h vás kontaktuje náš obchodní zástupce, aby vám přiblížil podmínky.

Služby, které v rámci tohoto programu poskytujeme:

  • Velkoobchodní ceny
  • Přizpůsobení nabídky na míru - jste zvyklí na určitý výtvarný materiál? pokusíme se vám nabídnout v maximální míře vše, na co jste zvyklí
  • Rozdělení do tříd - máte-li  školu, školku rozdělenou do tříd (např. Bílá třída, Žlutá třída, ředitelna...)  přizpůsobíme tomu balení objednávky, pokud každá třída má odlišné požadavky, nevadí, není problém tomu objednávku přizpůsobit, stačí jen napsat co kam je potřeba a my to zabalíme zvlášť (po předchozí domluvě)
  • Balíčky na míru - máte nějakou akci a potřebujete odměny pro své žáky, také není problém, v rámci našeho programu vám i připravíme balíčky dle našeho sortimentu na míru včetně zabalení 
  • Balíčky pro prvňáčky na míru - připravíme vám balíček podle určené ceny a parametrů (příklady balíčků zde)
  • Obaly na učebnice na míru - dodáme vám obaly na učebnice pro vaši školu/třídu přizpůsobené podle učebnic dané třídy - více níže (pouze pro lokální školy a po domluvě předem)
  • Sady sešitů a obalů na sešity

Pro vzdělávací instituce nabízíme i dovoz na adresu v lokalitě Východních Čech dle telefonické domluvy a dle rozpisu: ROZVOZ.pdf.

Chcete si domluvit návštěvu našeho obchodního zástupce? Kontaktujte nás pro bližší informace zde.

V rámci naší nabídky pro školy nenabízíme knihy a podobný materiál.

 Obaly na učebnice na míru 

Potřebujete aby žáci měli obalené učebnice a chcete ušetřit starost rodičům. Je možné připravit balíčky obalů na učebnice podle vašich sad učebnice. Co k tomu potřebujeme? Pouze 1 ks od každé učebnice v sadě a počet sad, které bude potřeba. Můžete si také napsat o cenovou nabídku zde. Obalujeme do obalů značky LIGMA Direkt s.r.o. a sešity do obalů značky KARTON P+P (nebo Koh-I-Noor).